Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej Stacja Terapii i Rozwoju świadcząca usługi w Gdańsku – Osowej, przy ul. Syriusza 24 przyjmuje od 01.01.2023 r. swoich pacjentów także w Gdańsku Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża 23 (w siedzibie żłobka Stacja Edukacja).

– LOGOPEDA
– NEUROLOGOPEDA
– FIZJOTERAPEUTA
– TERAPEUTA SI
– PSYCHOLOG
– PEDAGOG
– WWRD – bezpłatne zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju dziecka

Poradnia zajmuje się udzielaniem dzieciom profesjonalnej pomocy psychologiczno- pedagogicznej, logopedycznej oraz fizjoterapeutycznej. Prowadzimy również konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych, terapię par, szkolenia dla rad pedagogicznych. Przeprowadzamy diagnozy psychologiczno- pedagogiczne wraz z wydaniem i omówieniem opinii psychologiczno- pedagogicznej. W skład naszego zespołu wchodzą: psycholodzy, pedagodzy, logopedzi, neurologopedzi oraz fizjoterapeuci. W naszej pracy opieramy się na sprawdzonych i wiarygodnych pomocach dydaktycznych oraz naukowych.
Realizujemy zajęcia z zakresu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Posiadamy w pełni wyposażone dwa gabinety do pracy z dziećmi. Dzięki ścisłej współpracy ze żłobkiem pod tym samym adresem, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi problemami i wyzwaniami związanymi z rozwojem dzieci w wieku przedszkolnym, aktualizujemy i rozbudowujemy naszą ofertę! Nasza poradnia nie jest objęta rejonizacją. Przyjmujemy odpłatnie, bez skierowania.